» Şubelerimiz Pehlivan Lokantaları
Şişli Merkez Şişli Şube Şişli Pangaltı Ümraniye Santral Kadıköy Söğütlüçeşme
Ümraniye Santral
Genel:
Ümraniye Santral şube'miz 500 m2 alan üzerinde kurulmuş, 3 katlı bir binada hizmet vermektedir. Binamızın 1 katı mutfak, diğer iki katı ise yemek salonu olarak kullanılmaktadır. Ayrıca sigara içilebilen bir terasımız da mevcuttur. Yemek salonumuz aynı anda 230 kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahiptir. Yemekli toplantılar (iş toplantısı, kutlama, davet, nişan, düğün, mevlid vs. ) için 80 kişilik özel bir salonumuz vardır. Şubemizde 22 çalışanımızla hizmet vermekteyiz. Menümüzde her gün 30 farklı sıcak yemek, 20 farklı zeytinyağlı yemek, ızgara çeşitleri(pehlivan köfte, kaşarlı köfte, acılı köfte, tavuk köfte, tavuk pirzola ve tavuk şiş) ve çeşitli tatlılardan oluşan Türk mutfağının en seçkin lezzetleri yer almaktadır.

Lokantamız diğer şubelerimizde olduğu gibi self-servis hizmet vermektedir. Aynı şekilde müşterilerimize yemek sonrası ücretsiz self-servis çay ikramımız bulunmaktadır.

Şubemiz 06:00 - 24:00 saatleri arası açıktır.


NOT: Şubemizde sigara içmek isteyenler için terasımız vardır.Adres Bilgileri:
Adres: Alemdağ Cad. No: 32 Ümraniye - İSTANBUL
Telefon: +90 216 328 18 18Kroki: Ümraniye Santral Şubemizi Google Maps üzerinden krokisini incelemek için tıklayınız.


» KurumsalPehlivan Lokantaları'nın kuruluşu, hizmet prensipleri ve benzeri konularda detaylı bilgiye sahip olmak için lütfen tıklayınız ».

» Foto GaleriFoto albüm bölümümüze eklediğimiz fotoğraflarla Pehlivan Lokantaları'nı daha da yakından tanıyabilirsiniz. Foto galeri sayfamıza gitmek için lütfen tıklayınız »

» ŞubelerimizŞubelerimize ait hizmet saatleri, adres, telefon ve diğer bilgilere ulaşabilmek, şubelerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayınız »

» İletişimHer türlü görüş, talep, öneri ve temennilerinizi iletişim sayfamızdan bize iletebilirsiniz. İletişim sayfamıza gitmek için lütfen tıklayınız »