» Şubelerimiz Pehlivan Lokantaları
Şişli Merkez Şişli Şube Şişli Pangaltı Ümraniye Santral Kadıköy Söğütlüçeşme
Şişli Şube
Genel:
Şişli Şube'miz 700 m2 alan üzerinde kurulmuş, 4 katlı bir binada hizmet vermektedir. Binamızın 1 katı mutfak, diğer 3 katı ise yemek salonu olarak kullanılmaktadır. Yemek salonumuz aynı anda 300 kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahiptir. Şubemizde yemekli toplantı (iş toplantısı, kutlama, davet, nişan, düğün, mevlid vs. ) yapılabilecek 100 kişilik özel salonumuz bulunmaktadır. Şubemiz bünyesinde 40 çalışanımız mevcuttur. Menümüzde her gün 30 farklı sıcak yemek, 20 farklı zeytinyağlı yemek, ızgara çeşitleri(pehlivan köfte, kaşarlı köfte, acılı köfte, tavuk köfte, tavuk pirzola ve tavuk şiş), et döner, tavuk döner ve çeşitli tatlılardan oluşan Türk mutfağının en seçkin lezzetleri yer almaktadır.

Lokantamız diğer şubelerimizde olduğu gibi self-servis hizmet vermektedir. Aynı şekilde müşterilerimize yemek sonrası ücretsiz self-servis çay ikramımız bulunmaktadır. Şişli Şube'mizde çocuklar için oyun alanı da mavcuttur.

Şubemiz 11:00 - 06:00 saatleri arasında açıktır.
Adres Bilgileri:
Adres: Abide-i Hürriyet Cad. No: 139 Şişli - İSTANBUL
Telefon: +90 212 230 40 70Kroki: Şişli Şubemizi Google Maps üzerinden krokisini incelemek için tıklayınız .


» KurumsalPehlivan Lokantaları'nın kuruluşu, hizmet prensipleri ve benzeri konularda detaylı bilgiye sahip olmak için lütfen tıklayınız ».

» Foto GaleriFoto albüm bölümümüze eklediğimiz fotoğraflarla Pehlivan Lokantaları'nı daha da yakından tanıyabilirsiniz. Foto galeri sayfamıza gitmek için lütfen tıklayınız »

» ŞubelerimizŞubelerimize ait hizmet saatleri, adres, telefon ve diğer bilgilere ulaşabilmek, şubelerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayınız »

» İletişimHer türlü görüş, talep, öneri ve temennilerinizi iletişim sayfamızdan bize iletebilirsiniz. İletişim sayfamıza gitmek için lütfen tıklayınız »