» Şubelerimiz Pehlivan Lokantaları
Şişli Merkez Şişli Şube Şişli Pangaltı Ümraniye Santral Kadıköy Söğütlüçeşme
Şişli Pangaltı
Genel:
Şişli Pangaltı şube'miz 2013 yılında tamamen yenilenerek hizmetine devam etmektedir. Yenilenmiş haliyle şubemiz 270 m2 alan üzerinde kurulmuş, 2 katlı bir binada hizmet vermektedir. Yemek salonumuz aynı anda 100 kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahiptir. Şubemiz bünyesinde 20 çalışanımız mevcuttur. Menümüzde her gün 30 farklı sıcak yemek, 20 farklı zeytinyağlı yemek, ızgara çeşitleri(pehlivan köfte, kaşarlı köfte, acılı köfte, tavuk köfte, tavuk pirzola ve tavuk şiş) ve çeşitli tatlılardan oluşan Türk mutfağının en seçkin lezzetleri yer almaktadır.

Lokantamız diğer şubelerimizde olduğu gibi self-servis hizmet vermektedir. Aynı şekilde müşterilerimize yemek sonrası ücretsiz self-servis çay ikramımız bulunmaktadır.

Şubemiz 06:00-07:00 arası hariç 23 saat açıktır.

NOT: Şubemizde sigara içmek isteyenler için terasımız vardır.Adres Bilgileri:
Adres: Halaskargazi Cad. No: 57 Pangaltı, Şişli - İSTANBUL
Telefon: +90 212 233 53 95Kroki: Şişli Pangaltı Şubemizi Google Maps üzerinden krokisini incelemek için tıklayınız .


» KurumsalPehlivan Lokantaları'nın kuruluşu, hizmet prensipleri ve benzeri konularda detaylı bilgiye sahip olmak için lütfen tıklayınız ».

» Foto GaleriFoto albüm bölümümüze eklediğimiz fotoğraflarla Pehlivan Lokantaları'nı daha da yakından tanıyabilirsiniz. Foto galeri sayfamıza gitmek için lütfen tıklayınız »

» ŞubelerimizŞubelerimize ait hizmet saatleri, adres, telefon ve diğer bilgilere ulaşabilmek, şubelerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayınız »

» İletişimHer türlü görüş, talep, öneri ve temennilerinizi iletişim sayfamızdan bize iletebilirsiniz. İletişim sayfamıza gitmek için lütfen tıklayınız »