» Şubelerimiz Pehlivan Lokantaları
Şişli Merkez Şişli Şube Şişli Pangaltı Ümraniye Santral Kadıköy Söğütlüçeşme
Kadıköy Söğütlüçeşme
Genel:
Kadıköy Söğütlüçeşme şube'miz 450 m2 alan üzerinde kurulmuş, 4 katlı bir binada hizmet vermektedir. Binamızın 1 katı mutfak, diğer üç katı ise yemek salonu olarak kullanılmaktadır. Yemek salonumuz aynı anda 150 kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahiptir. Yemekli toplantılar (iş toplantısı, kutlama, davet, nişan, düğün, mevlid vs. ) için 60 kişilik özel bir salonumuz vardır. Şubemizde 23 çalışanımızla hizmet vermekteyiz. Menümüzde her gün 30 farklı sıcak yemek, 20 farklı zeytinyağlı yemek, ızgara çeşitleri(pehlivan köfte, kaşarlı köfte, acılı köfte, tavuk köfte, tavuk pirzola ve tavuk şiş) ve çeşitli tatlılardan oluşan Türk mutfağının en seçkin lezzetleri yer almaktadır.

Lokantamız diğer şubelerimizde olduğu gibi self-servis hizmet vermektedir. Aynı şekilde müşterilerimize yemek sonrası ücretsiz self-servis çay ikramımız bulunmaktadır.

Şubemiz 24 saat açıktır.


Adres Bilgileri:
Adres: Söğütlüçeşme Cad. No: 101 Kadıköy - İSTANBUL
Telefon: +90 216 414 77 76Kroki: Kadıköy Söğütlüçeşme Şubemizi Google Maps üzerinden krokisini incelemek için tıklayınız .


» KurumsalPehlivan Lokantaları'nın kuruluşu, hizmet prensipleri ve benzeri konularda detaylı bilgiye sahip olmak için lütfen tıklayınız ».

» Foto GaleriFoto albüm bölümümüze eklediğimiz fotoğraflarla Pehlivan Lokantaları'nı daha da yakından tanıyabilirsiniz. Foto galeri sayfamıza gitmek için lütfen tıklayınız »

» ŞubelerimizŞubelerimize ait hizmet saatleri, adres, telefon ve diğer bilgilere ulaşabilmek, şubelerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayınız »

» İletişimHer türlü görüş, talep, öneri ve temennilerinizi iletişim sayfamızdan bize iletebilirsiniz. İletişim sayfamıza gitmek için lütfen tıklayınız »