» Şubelerimiz Pehlivan Lokantaları
Şişli Merkez Şişli Şube Şişli Pangaltı Ümraniye Santral Kadıköy Söğütlüçeşme
Şişli Merkez
Genel:
Şişli merkez şubemiz 300 m2 alan üzerinde kurulmuş, 2 katlı bir binada hizmet vermektedir. Binamızın bir katı mutfak, diğer katı ise yemek salonu olarak kullanılmaktadır. Yemek salonumuz aynı anda 70 kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahiptir. Şubemiz bünyesinde 12 çalışanımız mevcuttur. Şubemizde her gün süzme mercimek, ezo gelin çorbası, kelle paça, işkembe, tavuk suyu, haftanın belirli günlerinde de yayla çorbası bu çorbalara ilave olarak çıkarılmaktadır. Ayrıca her tür sarma, dolma, karnıyarık, etli sulu kebab, sebze yemekleri, pilavlar, köfteler, et-tavuk tandırlar, ızgaralar ve Türk mutfağının diğer seçkin lezzetleri menümüzde mevcuttur.

Lokantamız diğer şubelerimizde olduğu gibi self-servis hizmet vermektedir. Aynı şekilde müşterilerimize yemek sonrası ücretsiz self-servis çay ikramımız bulunmaktadır.

Şubemiz 06:00 - 22:00 saatleri arasında açıktır.Adres Bilgileri:
Adres: Abide-i Hürriyet Cad. No: 169 Şişli - İSTANBUL
Telefon: +90 212 219 07 08Kroki: Şişli Merkez Şubemizi Google Maps üzerinden krokisini incelemek için tıklayınız .


» KurumsalPehlivan Lokantaları'nın kuruluşu, hizmet prensipleri ve benzeri konularda detaylı bilgiye sahip olmak için lütfen tıklayınız ».

» Foto GaleriFoto albüm bölümümüze eklediğimiz fotoğraflarla Pehlivan Lokantaları'nı daha da yakından tanıyabilirsiniz. Foto galeri sayfamıza gitmek için lütfen tıklayınız »

» ŞubelerimizŞubelerimize ait hizmet saatleri, adres, telefon ve diğer bilgilere ulaşabilmek, şubelerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayınız »

» İletişimHer türlü görüş, talep, öneri ve temennilerinizi iletişim sayfamızdan bize iletebilirsiniz. İletişim sayfamıza gitmek için lütfen tıklayınız »