» Kurumsal Pehlivan Lokantaları
Pehlivan Lokantaları, İstanbul'un çeşitli semtlerinde hizmet vermekte olan 6 şubesi ile, Türk Mutfağı'nın lezzetli tadlarını, müşterileri ile buluşturmayı başarmış, köklü bir kuruluştur.

Pehlivan lokantaları, annelerimizin pişirdiği ev yemeklerini ya da bildiğimiz tencere yemeklerini, sayıları gittikçe azalmış klasik esnaf lokantalarının çağa ayak uydurmuş haliyle, teknik, modern her türlü imkanı kullanan, üstelik zincir oluşturmuş bir İstanbul lokantasıdır. Pehlivan Lokantaları İstanbul’un çeşitli semtlerinde yer alan 6 şubesinin her birinde, aynı kalite ve lezzette ev yemekleri sunan, markalaşmayı başarmış bir lokanta zinciridir.

"Pehlivan" Lokantaları'nın bir başka özelliği ise"self servis" sisteminde çalışması ve bu sistemi Türkiye'de İLK KEZ uygulayan esnaf lokantası olmasıdır. Bu sistemde, müşteriler, damak tadına uygun bulduğu yemeği kendileri seçmekte, görevli servis elemanı ise seçilen yemeği anında servis tepsisine servis etmektedir. Sıcak yemekler alttan ısıtmalı özel tezgahta, soğuk zeytinyağlılar, salatalar, tatlılar ise kapalı cam vitrinde tutulmaktadır.

Pehlivan Lokantaları damak tadınıza en uygun lezzetleri hem en kaliteli malzemeyle üretmekte, hem de en uygun fiyatlarla müşterilerine arz etmektedir. Pehlivan Lokantaları bünyesinde kullanılan malzemeler, anlaşmalı olunan firmalardan, gerekli tüm tetkikleri yaptırılarak en taze formunda satın alınmaktadır.

  • Bütün şubeler hakkında detaylı bilgi alabilmek için lütfen ŞUBELERİMİZ» sayfamızı ziyaret ediniz.
  • Foto galeriye gitmek için tıklayınız»» KurumsalPehlivan Lokantaları'nın kuruluşu, hizmet prensipleri ve benzeri konularda detaylı bilgiye sahip olmak için lütfen tıklayınız ».

» Foto GaleriFoto albüm bölümümüze eklediğimiz fotoğraflarla Pehlivan Lokantaları'nı daha da yakından tanıyabilirsiniz. Foto galeri sayfamıza gitmek için lütfen tıklayınız »

» ŞubelerimizŞubelerimize ait hizmet saatleri, adres, telefon ve diğer bilgilere ulaşabilmek, şubelerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayınız »

» İletişimHer türlü görüş, talep, öneri ve temennilerinizi iletişim sayfamızdan bize iletebilirsiniz. İletişim sayfamıza gitmek için lütfen tıklayınız »